M&M Tapety Andrzej Ciołkowski jest firmą powstałą w 2014r. Zdobyte przez lata doświadczenie w handlu w branży budowlanej i wykończeniowej znalazło odzwierciedlenie we własnej niezależnej działalności na rynku wykończeniowym, a dokładnie handlu tapetami.

Nie ma w Białymstoku salonu, który mógłby zaproponować tak kompleksową obsługę klientów jak moja firma. Polega ona na:

  • doborze narzędzi do tapetowania,
  • fachowe doradztwo i wybór tapet oraz pomocy w wymiarowaniu
  • pomoc w wytapetowaniu (położeniu na ścianie) wybranego wzoru lub pomoc w znalezieniu podwykonawcy

Salon mieści się w bardzo dogodnej dla klienta lokalizacji (naprzeciwko ATRIUM BIAŁA), z odrębnym wjazdem, parkingiem oraz przestronnym (100m2), nowocześnie urządzonym wnętrzem, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie.

Klient ma do dyspozycji szeroką ofertę klasycznych, ekskluzywnych i nowoczesnych wzorów jak również tapet dla dzieci i młodzieży, a także tapet przeznaczonych do malowania i fototapet.

Polecamy również szeroką gamę narzędzi i klejów dla początkujących i zaawansowanych wykonawców.
W salonie zapewniamy fachowe i indywidualne podejście do każdego, udostępniając dla naszych klientów tysiące wzorów, które możemy zaproponować od ręki lub z bardzo bogatej oferty katalogowej na zamówienie.

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów starannie dobierając i powiększając nasze zasoby o nowe wzory i nowych dostawców.

 

Zapraszam Państwa serdecznie

Andrzej Ciołkowski